[ Souhrn ] [ Autorská práva ] [ Obsah ]

Instalace systému Debian GNU/Linux 2.1 na architektuře SPARC


Souhrn

Dokument obsahuje návod na instalaci systému Debian GNU/Linux 2.1, na počítačích SPARC (``sparc''). Naleznete v něm rovněž odkazy na další dokumentaci. Návod není určen pro uživatele s již nainstalovaným systémem, pokud chcete přejít k novější verzi distribuce, podívejte se na Debian 2.1 Release Notes.

Autorská práva

Dokument může být šířen a pozměněn za podmínek licence GNU General Public License.
Š 1996 Bruce Perens
Š 1996, 1997 Sven Rudolph
Š 1998 Igor Grobman, James Treacy
Š 1998, 1999 Adam Di Carlo

Tento dokument je volně šiřitelný, můžete ho distribuovat nebo pozměnit za podmínek uvedených v licenci GNU General Public Licence verze 2 případně pozdější publikované Free Software Foundation.

Dokument je distribuován s nadějí, že je užitečný, ale nevztahují se na něj jakékoli záruky, dokonce ani záruka předpokládaná pro zakoupené zboží a jeho vhodnost pro daný účel. Podrobnosti jsou v licenci GNU General Public License.

Licenci GNU General Public License najdete v distribuci Debian v souboru /usr/doc/copyright/GPL nebo na WWW GNU. Můžete o ní zažádat dopisem na adresu Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

Požadujeme, aby v dílech odvozených od tohoto dokumentu byl uveden Debian a autoři tohoto dokumentu. Pokud pozměníte a vylepšíte tento návod, uvědomte o tom autory zasláním zprávy na adresu debian-boot@lists.debian.org.


Obsah


[ Souhrn ] [ Autorská práva ] [ Obsah ]
Instalace systému Debian GNU/Linux 2.1 na architektuře SPARC
verze 2.1.11, 28 August, 1999
Bruce Perens
Sven Rudolph
Igor Grobman
James Treacy
Adam Di Carlo